В районі Бердянська знищено 4 комплекси С-300 - Генштаб ЗСУ

Опубликовано 2022/10/15 - 09:06

В медичні заклади на окупованих територіях Запорізької області надходить велика кількість поранених. Тільки за попередні дні винищено 100 окупантів. Також в районі Бердянська знищено 4 комплекси С-300. Про це повідомляє у ранковому зведені Генштаб ЗСУ. Детальніше - "ЗаБор".

Підтверджено знищення особового складу та техніки окупантів за попередні дні у Запорізькій області. Так, в результаті дій Сил оборони в районах населених пунктів Оріхів, Кінські Роздори та Токмак, уражено близько 100 окупантів. Серед них понад 25 щойно мобілізованих.

В районі населеного пункту Бердянськ знищено 4 комплекси С-300, заявляють у Генштабі. Нагадаємо, що раніше з’явилася інформація, що сьогодні обстріл Запоріжжя окупанти вели з ракетних комплексів С-300 у Бердянскьому районі (смт Чернігівки), але ця інформація ще не була підтверджена офіційно. 

В місті Токмак Запорізької області лікарні переповнені, через велику кількість поранених. За інформацією від місцевих жителів, цивільних в лікарнях не приймають через завантаженість лікарів та відсутність ліжкомісць. Через низьку якість медичної допомоги та відмову командування російських окупаційних військ евакуйовувати тяжко поранених на територію Росії, смертність серед них перевищує 50%.

Просмотров: 6270. Теги: военная сводка
Поделиться: