Вночі в Запоріжжі чули звуки вибухів: влада розповіла, що це було
Опубликовано 2022/08/05 - 08:00

Сьогодні вночі, 5 серпня, жителі Запоріжжя чули серію вибухів. Так, в.о.мера міста повідомив, що зафіксовано декілька прильотів у передмісті обласного центру. Постраждалих немає. Детальніше - "ЗаБор".

Вночі, 5 серпня, в Запоріжжі було чутно вибухи. Голова Запорізької області Олександр Старух вночі повідомив, що зафіксовано прихід кількох ракет поруч з обласним центром. За попередньою інформацією жертв немає. 

Зараз в.о.мера Запоріжжя розповів більш детальні подробиці нічних вибухів. Він повідомив, що під час повітряної тривоги окупанти здійснили обстріл передмістя Запоріжжя.

"Сьогодні вночі під час повітряної тривоги окупанти здійснили обстріл одного з об‘єктів інфраструктури у передмісті Запоріжжя. У результаті ворожої атаки було пошкоджено виробниче обладнання. На щастя, постраждалих немає. Обов‘язково реагуйте на усі сповіщення про повітряну небезпеку. Не забувайте, що учора вранці під час тривоги у місті сталося два прильоти. Бережіть себе та своїх рідних", - повідомив Анатолій Куртєв.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 4958. Теги: ракетный удар война
Поделиться: