В Дніпрі вокзал вже відновив роботу: яка ситуація із запорізькими потягами, що запізнюються?!

Опубликовано 2024/04/19 - 09:59

Через масований обстріл Дніпра та області в обласному центрі закривали залізничний вокзал. Так, в УЗ вже повідомили, що станом на зараз вокзал вже працює. Наразі потяг Запоріжжя - Солотвине чекає дозвіл на подачу аби прийняти пасажирів. Суттєво затримуються два запорізькі потяги, один із них аж на 3 години. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, "ЗаБор" писав, що сьогодні зранку рашисти здійснили масований обстріл Дніпра та області, є загиблі та пораненні. Відомо, що окупанти поцілили по об'єктах Укрзалізниці. Внаслідок цього в Дніпрі призупинено роботу залізничного вокзалу.

Тепер в пресслужбі Укрзалізниці повідомили, що вокзал у Дніпрі вже відновив свою роботу. Пасажири поїзда №40 Запоріжжя - Солотвино, який зараз очікує дозволу на подачу на вокзал, зможуть сісти в поїзд по станції Дніпро.

Станом на зараз суттєво затримуються запорізькі потяги: 

- №37/38 Київ - Запоріжжя - затримується приблизно на 3 години;
- №5/6 Чернівці - Запоріжжя - затримується на 27 хвилин.

"Пасажирам, які не змогли потрапити на свій рейс через обстріл, залізничники знайдуть місця в інших поїздах потрібного напрямку впродовж доби: посадка можлива по квиткам на попередній рейс", - йдеться в заяві УЗ.

В пресслужбі повідомляють, що УЗ продовжує оцінювати наслідки ранкової ворожої атаки на власну інфраструктуру в Дніпрі та області та оперативно ліквідувати їх.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 590. Теги: Укрзалізниця поезд Днепр
Поделиться: