Укрзалізниця додасть новий потяг, який курсуватиме із Запоріжжя на захід України

Опубликовано 2023/05/24 - 07:00

Стало відомо, що на літній сезон-2023 Укрзалізниця запроваджує новий графік руху потягів, а також додає нові. Зміни торкнулися й низки рейсів до із Запоріжжя. Так, один із них буде курсувати із Запоріжжя до Закарпаття. Докладніше - "ЗаБор".

З 10 червня Укрзалізниця запроваджує новий графік руху поїздів на літній сезон-2023. Про це йдеться на офіційній сторінці перевізника.

Зокрема, призначено новий поїзд №40/39 Запоріжжя – Солотвино, який зупинятиметься в семи областях України й сполучить Запоріжжя та Дніпро з курортами Львівщини та Закарпаття – від Славсько до Берегова.

Ще один поїзд Укрзалізниці з нового графіка змінить маршрут прямування – №13/14 Київ – Солотвино в новому графіку курсуватиме через Вінницю та Хмельницький (замість станцій Шепетівка та Здолбунів-Південний), що дасть мешканцям Поділля та Тернопільщини зручне сполучення з рекреаційними зонами Закарпаття.

Також зменшується час на шляху прямування для понад 35 поїздів, зокрема, №3/4 Запоріжжя – Ужгород, №15/16 Харків – Ясіня, №17/18 Харків – Ужгород, №29/30 Київ – Ужгород, №749/750 Київ – Чоп, Ужгород та інших.

Нагадаємо, "ЗаБор" розповідав, що Укрзалізниця планує запровадити нові жіночі вагони.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1203. Теги: Укрзалізниця поезд
Поделиться: