У Запорізькій області ЗСУ збили ворожі літак та гелікоптер - відео

Опубликовано 2022/06/17 - 08:28

Триває 114 доба з початку повномасштабної війни на території України. На Запорізькому напрямку українські військові тримають оборону и продовжують наносити нищівні удари по ворогу. Так, ЗСУ наносять окупантам суттєвих втрат, як в техніці, так і в особовому складі. Детальніше - "ЗаБор".

Протягом минулої доби, ворог активних бойових дій не проводив. Основні зусилля зосереджував на перегрупуванні власних сил і засобів, утриманні раніше захоплених територій, вогневому ураженні позицій наших військ, розосереджені своїх сил з метою уникнення вогневого ураження з боку наших військ. Крім того, противник вдосконалював інженерне обладнання лінії оборони та у окремих районах проводив повітряну розвідку із застосуванням БПЛА.

Основні сили й засоби загарбники продовжують зосереджувати в населених пунктах Василівка та у Василівському і Пологівському районах. Деякі підрозділи ворога передислоковуються з інших населених пунктів області в Мелітополь, зокрема частина росіян планує переміститись туди з Кам’янки-Дніпровської і Енергодара.

За інформацією Сил оборони Запорізького краю, немає даних, які б свідчили про підготовку до ймовірного наступу в напрямках на міста Оріхів і Гуляйполе найближчим часом. На усіх рубежах по лінії розмежування ведуться стримуючі дії. Відбуваються періодичні артилерійські та мінометні дуелі по всій лінії фронту в Запорізькій і Донецькій областях.

Військовослужбовці Сил оборони на Запорізькому напрямку продовжують ведення оборонної операції, завдають відповіді ворогу, знищуючи його живу силу та техніку. Протягом минулої доби ЗСУ знищили:
- 13 солдат рф і 12 осіб поранили;
- 1 літак Су-25;
- 1 гелікоптер Мі-28;
- 2 танки;
- 1 РСЗВ БМ-21 "Град";
- 3 БМП;

Крім того, знищено 1 ворожий склад боєприпасів, одну ворожу позицію і один спостережний пункт противника.

Варто відзначити, що ворожий гелікоптер Мі-28 збив боєць ССО АЗОВ ракетою ПЗРК "Стінгер". Про це повідомив екс-командир "Азова" Максим Жорін. А пізніше голова "Азова" Андрій Білецький опублікував повне відео знищення вертольота Росії.

"На це можна дивитися вічно: боєць підрозділу ЗРДн полку ССО "Азов" з позивним Бецик збив вражений гелікоптер Мі-28 на боєвому чергуванні на Запорізькому напрямку. Оригінал відео", - написал Білецький коментар до відео.

Просмотров: 6193. Теги: армия война
Поделиться: