З 1 січня 2026 року доставку природного газу мешканцям Запорізької області здійснюватиме новий оператор — ТОВ «Газорозподільні мережі України». Ліцензію АТ «Запоріжгаз» на розподіл газу припинено. При цьому тарифи та особові рахунки для населення залишаються без змін. Детальніше — «ЗаБор».
З початку 2026 року у Запорізькій області офіційно змінюється оператор газорозподільних мереж. Відповідно до рішення Національного регулятора, дію ліцензії АТ «Запоріжгаз» припинено, а функції з доставки природного газу населенню переходять до ТОВ «Газорозподільні мережі України».
Водночас для побутових споживачів змін у тарифах на послуги з розподілу газу не передбачено. Також залишаються незмінними особові рахунки клієнтів.
🔔 Куди платити за розподіл газу з 1 січня
Оплату за послуги з розподілу природного газу, отримані з 1 січня 2026 року, необхідно здійснювати за новими реквізитами Запорізької філії ТОВ «Газорозподільні мережі України», відкритими в «Ощадбанку»:
📞 Контакти та аварійні служби
У разі витоку газу або надзвичайної ситуації мешканців області просять негайно телефонувати за номером 104.
Для консультацій з інших питань працює контакт-центр:
Дзвінки приймаються: