У Запорізькій області повідомляють про збільшення кількості сил противника на двох ділянках фронту та факт дезертирства 60 військових рф
Опубликовано 2022/06/18 - 09:41

Російські військові на Запорізькому напрямку продовжують вести передислокацію військових та техніки, зводять нові фортифікаційні споруди. Є інформація про збільшення кількості сил противника в Василівському та Пологівському районах, тому можливі наступальні дії в напрямку Гуляйполя. Сили оборони Запорізького краю повідомляють і про факт дезертирства 60 військових рф. Детальніше - "ЗаБор".

Як повідомлялось, за добу зафіксовано 26 обстрілів позицій підрозділів наших військ. ЗСУ вивели зі строю 34 військових рф: 16 вбито, 18 поранено.

Противник вдосконалював інженерне обладнання лінії оборони та у окремих районах проводив повітряну розвідку із застосуванням БПЛА. 

Вздовж усієї лінії зіткнення ворог продовжує обстріли позицій наших захисників та цивільної інфраструктури, застосовуючи авіацію, ствольну та реактивну артилерію.

Основні сили й засоби загарбники продовжують зосереджувати в населених пунктах Василівка та у Василівському і Пологівському районах. В останньому навіть фіксується збільшення кількості сил противника, тому можливі наступальні дії в напрямку Гуляйполя.

За даними розвідки у населеному пункті Михайлівка (Василівський район) з гуртожитку, де раніше фіксувалося місце проживання російських рф зафіксовано випадок дезертирства 60 військовослужбовців противника. Також в районі населеного пункту Кінські Роздори (Пологівський район) зафіксовано  нові фортифікаційні споруди противника, близько 34 одиниці техніки та місця дислокації особового складу.

З тимчасово окупованої території АР Крим зафіксовано рух потяга в напрямку Мелітополь, у складі 9 критих напіввагонів та 12 цистерн (паливно-мастильні матеріали та боєприпаси). 

Крім того за добу зафіксовано збільшення кількості колон техніки противника: траса Е-105, Мелітополь — Василівка і у зворотному напрямку протягом дня фіксується систематичний рух значної кількості вантажівок “КамАЗ” (10-20 одиниць протягом кожної години); Андріївка — Кінські Роздори (Пологівський район) велика кількість важкої техніки, з АР Крим у напрямку Мелітополя протягом дня зафіксовані декілька колон вантажівок, бензовозів і військової техніки.

На усіх рубежах по лінії розмежування ведуться стримуючі дії. 

Просмотров: 3880. Теги: военная сводка
Поделиться: