Ярослав Михальчук - начальник Запорізької обласної прокуратури
Генпрокурор призначив нове керівництво Запорізької обласної прокуратури. Очолив відомство Ярослав Михальчук, який до цього тимчасово виконував обов’язки керівника. До 2022 року він працював у Донецькій прокуратурі, потім у спецпрокуратурі в сфері оборони Східного регіону. Детальніше - "ЗаБор".
О призначенні нового керівництва обласної прокуратури стало відомо сьогодні.
🔹 Ярослав Михальчук раніше обіймав посаду першого заступника керівника обласної прокуратури та тимчасово виконував обов’язки керівника. Має понад 7 років досвіду на керівних посадах у прокуратурі.
Михальчук народився у 1991 році на Хмельниччині. У 2013 році закінчив Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого». Із 2014 року працює в органах прокуратури. У 2022 році проходив службу в Збройних Силах України. Із лютого 2025 року — перший заступник прокурора області.
2022-2023 роки він працював у Спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Східного регіоні. 2019-2021 роки - працював в Донецькій обласній прокуратурі.
Згідно
У нового очільника обласної прокуратури - два сини, є одна автівка - Ауді А6 (і тот записаний на іншого власника).
За останній рік він заробив 1,5 млн грн (це усе зарплатня). Із грошових активів - 39 тис долларів.
🔹 Олексій Химченко, новопризначений заступник, до цього очолював Вінницьку обласну прокуратуру. Він родом з Луганщини, 1985 року народження. Освіту здобув в Одеській національній юридичній академії. В органах прокуратури працює з 2007 року.
🔹 Василь Бурназов, ще один заступник, до призначення очолював управління в обласній прокуратурі. Народився у 1988 році в Донецькій області. Має юридичну освіту та понад 10 років досвіду роботи в органах прокуратури.
📌 Призначення нового керівництва відбулося за рішенням Генерального прокурора. У прокуратурі очікують, що нова команда продовжить посилювати ефективність правозахисної діяльності в регіоні.