У Запоріжжі затримали інженера-конструктора Мотор Січі, який виявися російським агентом: офіційна заява підприємства

Опубликовано 2023/03/24 - 16:23

Сьогодні, 24 березня, у Запоріжжі СБУ затримали російського агента, який робив фото військового шпиталю та прокуратури міста. Ним виявився інженер-конструктор запорізького заводу "Мотор Січ". Адміністрація підприємства офіційно прокоментувала його затримання. Докладніше - "ЗаБор".

Співробітники Служби безпеки України затримали російського агента, який проводив розвідувально-підривну діяльність у Запоріжжі.

В СБУ зазначають, що агент був завербован на початку лютого 2023 року співробітником управління ФСБ по Алтайському краю. Поплічником ворога виявився інженер-конструктор підприємства Мотор Січ, який збирав інформацію про Сили оборони на території обласного центру.

Він розвідував місця розташування українських військових об'єктів та правоохоронних органів.

Інженера-конструктора Мотор Січ силовики затримали у той час, коли він фотографував будівлі військового шпиталю та прокуратури з прив’язкою до місцевості. 

Розвідінформація потрібна була окупантам для проведення ракетних ударів по українських об’єктах та підготовки диверсій на території регіонів. У ході обшуку у затриманого виявлено мобільний телефон із доказами виконання ворожих завдань та листування з агресором.

Обом фігурантам повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. Суд обрав їм міру запобіжного заходу — тримання під вартою.

Адміністрація заводу "Мотор Січ", в обличчі директора Олексія Нікіфорова, вже зробила офіційну заяву, щодо затримання їх співробітника та інформації про те, що він працює на ворога.

"Керівництво АТ "Мотор Січ" готове сприяти розслідуванню з приводу затримання співробітника підприємства за підозрою у держзраді надати усю необхідну інформацію правоохоронним органам. У нашому колективі не має бути зрадників. Ми все для цього робимо. I разом з тим продовжуємо працювати на перемогу України, Олексій Нікіфоров, генеральний директор АТ "Мотор Січ".  Р.S: Мотор Січ - це Україна!", - йдеться у заяві.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1246. Теги: Мотор Сич коллаборационизм
Поделиться: