У Запоріжжі ввели екстрені відключення електроенергії

Опубликовано 2023/01/24 - 13:17

На сьогодні, 24 січня, в Запоріжжі та області ввели ектрені відключення світла, все через перевищення доведеного ліміту енергоспоживання. Вони передбачають відключення додаткових груп споживачів та збільшення тривалості відключення для кожної з черг. Докладніше - "ЗаБор".

"Запоріжжяобленерго" повідомляє, що в регіоні було перевищено ліміт споживання електроенергії. Через це в Запоріжжі та області були введені ектренні відключення світла.

В прес-службі повідомляють, що вони передбачають відключення додаткових груп споживачів та збільшення тривалості відсутності світла для кожної з черг.

"Через перевищення доведеного ліміту енергоспоживання по Запорізькій області за розпорядженням диспетчерської служби НЕК "Укренерго" вводяться додаткові графіки аварійних стабілізаційних відключень (ГАВ) та спеціальні графіки аварійних стабілізаційних відключень електроенергії (СГАВ). Очікуване зниження навантаження – 85,3МВт та 50 МВт відповідно.

У зв’язку із цим ми змушені вдатися до екстрених стабілізаційних відключень електроенергії, що передбачають погашення додаткових груп споживачів та збільшення тривалості відключення для кожної з черг.

Орієнтовна тривалість дії ГАВ та СГАВ – до 23:59. Укладені на сьогодні графіки погодинних відключень тимчасово не діють. Щойно рівень енергоспоживання нормалізується, ми повернемося до погодинних відключень", - йдеться в повідомленні обленерго"

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 2436. Теги: веерные отключения электричество
Поделиться: