Гуртожиток у Запоріжжі після обстрілу
Внаслідок нічного обстрілу Запоріжжя суттєво пошкоджено гуртожиток №3 Запорізького національного університету та частину навчального корпусу. На щастя, постраждалих немає. Наразі університет збирає кошти на відновлення. Детальніше – "ЗаБор".
Нагадаємо, що вночі 25 листопада росіяни масовано атакували Запоріжжя дронами. Кількість постраждалих зросла до 19, пошкоджено понад 50 будинків у трьох районах міста. П'ятеро запоріжців залишаються у лікарні.
Близько 22:00 25 листопада пряме влучання прийшлося у кутову частину гуртожитку №3 ЗНУ. Вибухова хвиля пошкодила стіну будівлі, вибила частину вікон, а також близько 30% вікон навчального корпусу №2. Ушкоджено приміщення їдальні «Тетянин день» та четвертого гуртожитку.
Окрім цього, постраждали теплові мережі: зірвано батареї та пошкоджено обшивку з мінераловатного утеплювача. Тимчасово припинено подачу газу, тепла та електрики у пошкоджені секції.
Проректор з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення ЗНУ Сергій Кушнір повідомив, що на момент удару мешканців у постраждалих блоках не було.
Загалом ушкоджень зазнало близько тисячі квадратних метрів вікон і дверей, проте постраждалих немає. Наразі тривають обстеження, ремонтні бригади працюють над відновленням вікон, теплопостачання та електрики. Університет співпрацює з міською радою для залучення додаткових ресурсів. Також ЗНУ вкотре запустив збір на відновлення після обстрілів.