У Запоріжжі немає прильотів, але світло відключено по всіх районах - ситуація у місті
Опубликовано 2022/11/23 - 16:46

Через сьогоднішній масований ракетний обстріл по українській критичній інфраструктурі, в Запоріжжі спостерігаються проблеми з електропостачанням. Світла немає по всіх районах міста. Також проблеми із зв'язком. У деяких районах обмежено водопостачання. А в соцмережах хайпують з приводу диму над заводською зоною. Детальніше - "ЗаБор".

Так, сьогодні, 23 листопада, рф знову завдала ракетного удару по критичній інфраструктурі України. Через це по всім областям країни відбуваються аварійні відключення електроенергії. Як повідомляє в.о. мера Запоріжжя Анатолій Куртєв, наразі немає електропостачання і у всіх районах міста. Також частково відсутнє водопостачання. Є перебої зі звʼязком.

Також після ракетної атаки, багато пабліків почали хайповати та постити фото диму, начебто по Запоріжжю є прильоти.

Але як зазначає Куртєв, прильотів не було. А дим - це продукт технологічного процесу, в наслідок стабілізації системи енергозабезпечення.

"Увага! На цей час у місті немає ніяких прильотів, ніяких пожеж і ніякого невідомого задимлення.

Прошу адміністраторів телеграм-каналів не хайпувати та не ширити паніку. Дим та вогонь, який можуть зараз бачити містяни – це ознаки технологічного процесу, запущеного через масштабне відключення світла на одному з крупних підприємств міста", - зазначає в.о.мера.

Просмотров: 1110. Теги:
Поделиться: