У Запоріжжі намагаються відновити будівництво автомийки просто під вікнами житлових будинків (фото)

Опубликовано 2023/03/20 - 15:10

Ще у 2021 році в одному з мікрорайонів Запоріжжя планували збудувати автомийку просто біля житлових будинків. Тепер стало відомо, що забудовник почав проводити підготовчі роботи до початку будівництва. Так, 14 березня на ділянці намагалися вже зробити розмітку для будівництва. А на наступний день відбулась зустріч представників забудовника і ініціативної групи мешканців будинків, де перші заявили, що вони отримали низку дозволів і рішення по будівництву вже прийняте. При цьому мешканці виступають категорично проти забудови ділянки земля біля будинків. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, у липні 2021 року "ЗаБор" розповідав, що уЗапоріжжі у Південному мікрорайоні (Піски) біля будинків по вулиці Автозаводська, 16-16а планують збудувати автомийку в зоні Ж-4 (змішаної багатоквартирної багатоповерхової житлової забудови та громадської забудови), в якій заборонено будівництво таких об'єктів

Тоді мешканці найближчих будинків збирали підписи проти майбутньої автомийки, а також писали листа депутату міськради Галині Гончаренко. Тоді побувавши на місці, вона пообіцяла порушити це питання на сесії.

Тепер стало відомо, що на ділянці землі під будинками на улиці Автозаводскій, 16-16а знову почали планувати будівництво. Як розповіли місцеві мешканці, 14 березня, група осіб здійснювала спробу розмітки місця для автомийки. Тоді жителі викликали правоохоронців, але на той момент вони вже покинули ділянку.

На наступний день, 15 березня, за ініціативою представників забудовника, відбулася зустріч з ініціативною групою будинку №20. На зустрічі дозвільні документи на будівництво автомийки не представили, тільки рішення міської ради і план забудови. Зі слів представників забудовника, стало відомо, що вони вже отримали дозвіл на освітлення об’єкта і на вхід до стокової центральної каналізації.

За словами представників ініціативної групи місцевих жителів, на їх заперечення щодо відсутності дозвільних документів, представники забудовника рекомендували звертатись до правоохоронних органів та органів влади. Однак при цьому запевняли, що питання будівництва вже вирішено.

"Тобто, мешканці прилеглих будинків повинні змиритися із застосовуванням хімічних засобів для мийки машин, їх випаровувань (якими будуть дихати мешканці) в т.ч. і в літню спеку, постійною сильною вологою від напору води (а можливо і зниження напору холодної води в прилеглих будинках), збільшення тиску у стоках, які використовуються прилеглими будинками, постійного шуму від машин і яскравого освітлення у нічні та ранкові часи на цьому, так званому «об’єкті торгово-побутового комплексу» - авто мийці. Все вирішено без нас", - наголошує ініціативна група ОСББ.

Зазначається, що голови правлінь 3-х прилеглих домогосподарств 16 березня направили листа до міської ради про незаконні дії підприємства-орендаря вказаної земельної ділянки щодо намірів будівництва автомийки.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1782. Теги:
Поделиться: