У Запоріжжі голова МСЕК допомагала чоловікам ухилятися від призову до армії - СБУ (фото)

Опубликовано 2023/06/02 - 15:53

СБУ викрили та затримали у Запоріжжі голову районної комісії медико-соціальної експертизи. Вона оформляла фіктивні групи інвалідності чоловікам для того, щоб вони змогли виїхати за межі України. Під час обшуків у лікарки знайшли понад 100 тис. дол. Докладніше - "ЗаБор".

У Службі безпеки України повідомили, що нейтралізували 10 схем ухилення від призову на військову службу, однак з яких була викрита у Запоріжжі.

За даними слідства, після введення в Україні воєнного стану лікарка організувала нелегальну схему систематичного отримання неправомірної вигоди за виготовлення висновку про встановлення відповідної групи інвалідності. 

Цей документ надавав право виїзду військовозобов’язаним чоловікам за кордон та можливість ухилення від призову за мобілізацією. 

Вартість цієї послуги становила від 1 тис. до 2 тис. доларів США.

Правоохоронці викрили жінку після отримання чергової винагороди в сумі 2 тисячі доларів США та 5 тисячі гривень за оформлення документів про встановлення фіктивної інвалідності.

За процесуального керівництва прокурорів Запорізької обласної прокуратури лікарці повідомлено про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1076. Теги: СБУ взятка мобилизация
Поделиться: