У Запоріжжі до кінця доби скасували відключення світла

Опубликовано 2023/02/02 - 15:14

До кінця поточної доби обленерго призуптнило графіки погодинних відключень у Запоріжжі. Все через те, що рівень енергоспоживання знаходиться в межах доведених на сьогодні лімітів. Докладніше - "ЗаБор".

"Запоріжжяобленерго" повідомляє, що починаючи із 16:00 сьогодні, 2 лютого. будуть скасовані графіки стабілізаційних відключень електроенергії. При цьому там підкреслюють, що якщо ситуація в енергосистемі зміниться, то в Запоріжжі знову введуть погодинні відключення.

"Станом на 15:30 рівень енергоспоживання знаходиться в межах доведених на сьогодні лімітів. Це дає можливість призупинити дію графіків погодинних стабілізаційних відключень. Тож із 16:00 і до кінця поточної доби (24:00 02 лютого 2023) погодинні відключення електроенергії СКАСОВАНІ. Якщо ситуація в енергосистемі зміниться та вимагатиме повернення до стабілізаційних відключень, про це буде повідомлено додатково.
Графік на наступну добу буде розроблений та оприлюднений сьогодні ввечері, після того, як НЕК «Укренерго» доведе ліміти енергоспоживання по Запорізькій області на 03.02.2023", - повідомляє обленерго на сторінці в соцмережі.

Просмотров: 1991. Теги: веерные отключения электричество
Поделиться: