У Верховні Раді відклали розгляд законопроєкту про відставку Запорізької облради

Опубликовано 2023/03/22 - 10:26

Нещодавно Президент України подав до ВР законопроєкт про розпуск Запорізької обласної ради. Однак, як розповів запорізький народний депутат Геннадій Касай, винесення цього законопроєкту на сесію Верховної Ради відтермінували на 2-3 тижні. В чому причина, докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, раніше "ЗаБор" повідомляв, що до Верховної Ради було подано законопроєкт, яким очільнику Запорізької ОВА планують надати повноваження відправити у відставку Запорізьку обласну раду. Його ініціатором був Президент України Володимир Зеленський.

Запорізький народний депутат Геннадій Касай розповів "ЗаБору", що на засіданні Комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки цей законопроєкт не розглядали. Як пояснив на засіданні голова Комітету Олександр Завітневич, проєкт про відставку Запорізької обласної ради не розглянули на Погоджувальній раді депутатський фракцій.

"На сьогоднішній день відклали прийняття цього (законопроєкту - ред.). Тобто, зі слів керівника Комітету, він виставив на голосування пропозицію про те, щоб зняти його з порядку денного, бо не пройшло це питання Погоджувальну раду. Поки він не пройде Погоджувальну раду, немає сенсу голосувати за цей закон, за цю постанову, бо можливо не буде голосів в залі всіх. Цю пропозицію підтримав Комітет і змінили порядок денного, його прибрали", - розповів нардеп.

За словами депутата, на Погоджувальній раді перед кожною сесією ВРУ збираються голови депутатських фракцій, обговорюють порядок денний і зазначають чи буде фракція голосувати за той чи інший проєкт. Це проводиться для того, щоб було розуміння майбутнього голосування за законопроєкти. При цьому Геннадій Касай наголосив, що не всі питання розглядаються на Погоджувальній раді.

Тепер розгляд законопроєкту про розпуск Запорізької обласної ради відтермінували до наступної сесії Верховної Ради. За словами нардепа, це приблизно буде через 2-3 тижні.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1207. Теги: Верховная Рада Касай Геннадий
Поделиться: