Теракт в Оріхові: рятувальники повідомили, що під завалами може знаходитися ще 3 людини

Опубликовано 2023/07/10 - 16:03

У прифронтовому Оріхову, де вчора рашисти вдарили авіабомбою по Пункту Незламності, досі тривають рятувально-пошукові роботи. У ДСНС припускають, що під завалами може знаходитися ще три людини. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, "ЗаБор" повідомляв, що вчора, 9 липня, рашисти вдарили авіабомбою по школі Оріхова, де розташовувався Пункт Незламності й у цей час роздавали гуманітарну допомогу. Відомо, що на місці загинуло 4 людини. За даними прокуратури, 13 людей постраждали.

Так, начальниця відділу зв’язків із ЗМІ ГУ ДСНС Запорізької області Юлія Баришева, на пресконференції офіційно повідомила, що в Оріхові досі тривають пошуково-рятувальні роботи.

За її словами, робота рятувальників ускладнюється через те, що рашисти продовжують обстрілювати місто. Так, під час останньої повітряної тривоги рашисти знову вдарили авіабомбою по місцю поблизу вчорашнього "прильоту".

Вона також заявила, рятувальники припускають, що під завалами все ще знаходиться троє людей. За словами Юлії Баришевої, на момент ворожого удару в Пункті Незламності знаходилися місцеві мешканці, працівники школи та волонтери.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 717. Теги: война обстрелы
Поделиться: