Суд арештував майно у справі Володимира Сосуновського: елітну нерухомість у Києві та Буковелі

Опубликовано 2026/01/19 - 13:28
ЖК «Поділ Престиж» та Delmar у Києві

ЖК «Поділ Престиж» та Delmar у Києві

Запорізькій суд наклав арешт на нерухомість у межах кримінального провадження щодо голови Кушугумської громади Володимира Сосуновського. Йдеться про майно (на півмільйона доларів) в житлових комплексах столиці України та Буковелі. Детальніше – "ЗаБор".

Нагадаємо, у листопаді 2025 року Сосуновського затримали на вокзалі в Києві. За даними слідства, він разом зі спільниками завищував вартість робіт під час благоустрою та ремонтів у громаді, незаконно привласнивши близько 1,5 млн гривень.

Відомий адвокат вже звинуватив Сосуновського в погрозах і організації нападів.

Вознесенівський районний суд Запоріжжя наклав арешт на нерухомість, яка належить Литвин Зінаїді тещі Володимира Сосуновського. Про це йдеться в ухвалі від 13 січня.

Зокрема, під арешт потрапили дві квартири в Києві: одна у житловому комплексі Delmar, інша – у ЖК «Поділ Престиж». Площа квартир становить 99,4 та 41,9 квадратного метра відповідно. Обидві були придбані в один день у лютому 2025 року.

Крім того, суд арештував апартаменти (готельний номер) у курортній зоні Буковеля площею 19,7 квадратного метра, які були куплені у січні 2025 року.

За попередніми оцінками, загальна вартість арештованого майна становить близько 500 тисяч доларів США. Подальші процесуальні дії у справі тривають.

Переглядів: 226. Теги: суд Владимир Сосуновский недвижимость Кушугум
Поділитися: