Стало відомо, що за запорізький священик проводив антиукраїнську пропаганду (фото)

Опубликовано 2022/12/11 - 15:26

Вчора, 10 грудня, у Службі безпеки України розповіли про те, що диякон однієї з церков Запорізької єпархії УПЦ МП публічно схвалював проведення незаконного референдуму щодо приєднання області до складу рф. Також він розповсюджував російські наративи, та вів пропаганду у соцмережах на підтримку окупантів. І ось стало відомо, хто цей священослужитель. Детальніше - "ЗаБор".

Як з’ясувалося, диякон й служитель храму святителя Миколая, у селі Біленьке під Запоріжжям Олег Нехаєв вів активну проросійську агітацію у соцмережі "Вконтакте".  Нехаєв робив репости проросійських наративів ще до початку повномасштабної російської агресії і продовжив це робити після вторгнення. 

Чи пропагував він російські заклики серед парафіян невідомо, також невідомо, чи знали про це у його духовному керівництві. 

Як повідомили в СБУ, він також заперечував існування українського народу, його мови і культури, ставив під сумнів державний суверенітет і територіальну цілісність України. А під час обшуків у священика правоохоронці виявили комп’ютерну техніку з доказами скоєного.

Нагадаємо, що на сесії міськради в Запоріжжі депутати більшістю голосів не підтримали звернення до центральній владі з вимогою ухвалити закон, яким російська православна церква, її підрозділи та залежні організації будуть заборонені в Україні.

Просмотров: 3358. Теги: коллаборационизм
Поделиться: