Стало відомо про стан здоров'я легкоатлетки, яку збила машина у центрі Запоріжжя

Опубликовано 2023/03/21 - 10:34

Два тижні тому у центрі Запоріжжя водій автомобіля збив 16-річну дівчину, запорізьку спортсменку. Вона отримала травму і знаходилась у медикаментозній комі. Тепер у Федерації легкої атлетики області повідомили, що дівчина почувається краще, однак на неї ще чекає лікування та реабілітація. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, 13 березня 51-річний водій Mercedes-Benz під час руху бульваром Шевченка у напрямку вулиці Перемоги збив 16-річну дівчинку, яка швидко переходила дорогу поблизу перехрестя бульвар Шевченка – вулиця Патріотична. Пізніше стало відомо, що збили запорізьку легку атлетку, вона знаходилась у важкому стані у лікарні, її тримали у медикаментозній комі. Тоді ж проходив збів грошової допомоги для лікування спортсменки.

Тепер у Федерації легкої атлетики Запорізької області повідомили, що Олена почувається краще. ЇЇ перевели з реанімаційного відділення у нейрохірургічне.

Там зазначили, що збір коштів на лікування молодої спортсменки вже завершено, а також подякували всім хто долучився.

"Оленка вже розмовляє, і передавала величезну подяку всім, хто не лишився байдужим до її долі. Також висловлюємо подяку від родини дівчини та всього колективу Федерації легкої атлетики Запорізької області. Були щиро зворушені такою кількістю добрих та небайдужих людей навколо!", - передають у Федерації.

Тепер попереду у 16-річної Олени непростий період лікування та реабілітації.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1201. Теги:
Поделиться: