Стало відомо чи будуть впроваджувати графіки відключень електроенергії з жовтня: заява Міненерго

Опубликовано 2023/09/13 - 09:53

В Україні наближається опалювальний сезон і вже зараз українців хвилює питання, чи будуть запроваджувати графіки відключень електроенергії. В Міненерго зробили офіційну заяву, що відключень із жовтня 2023 року. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, нещодавно "ЗаБор" писав, що за словами експертів, українцям треба готуватися до довготривалих відключень електроенергії на осінь-зиму 2023-2024 рр. В гіршому випадку прогнозують відключення до 10 годин.

Так, в Міністерстві енергетики України заявили, що поки не планують застосовувати графіки відключень електроенергії з 1 жовтня. Про це повідомляє їх пресслужба.

"Електроенергії, виробленої українськими електростанціями, наразі достатньо для забезпечення потреб споживачів. У денні години спостерігається профіцит потужностей. А тому застосування відключень з 1 жовтня у будь-якому з регіонів країни не планується", – йдеться у повідомленні. 

У Міненерго уточнили, що наразі електроенергетична, вугільна, нафтогазова галузі посилено готуються до нового опалювального сезону. 

Крім цього, в Україні триває наймасштабніша за всі часи незалежності ремонтна кампанія на об’єктах енергетики. Завдяки цим зусиллям енергосистема повною мірою буде готова до проходження опалювального сезону без відключень електроенергії та відповідно обмежень споживачів.

Водночас відключення споживачів можливі у випадку пошкодження енергетичної інфраструктури ворогом під час обстрілів, як це відбувалося минулого опалювального сезону. 

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1688. Теги: электричество веерные отключения
Поделиться: