Стали відомі перші подробиці нічних ракетних ударів по Запоріжжю (відео)

Опубликовано 2022/09/23 - 08:15

Вночі російські терористичні війська вдарили Запоріжжя 10 ракетами. Внаслідок ворожої атаки відомо, що три людини постраждали. За даними очільника ЗОВА Олександра Старуха, в обласному центрі зруйновано об'єкт цивільної інфраструктури. Детальніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, 22 вересня о 23:45 пролунали перші вибухи у Запоріжжі. Потім було оголошено тривогу і вибухи повторилися ще кілька разів. Голова Запорізької ОВ Олександр Старух повідомляв, що окупанти випустили по обласному центру 10 ракет. В.о.мера Анатолій Куртєв повідомляв, що є постраждалі.

Так, тепер Старух повідомив перші подробиці ракетних ударів по Запоріжжю. За його словами, в обласному центрі зруйновано об'єкт цивільної інфраструктури, пошкоджені будинки та автомобілі навколо. Також наразі відомо про трьох постраждалих, яких ушпиталили з легким травмами.

"Вночі окупант здійснив ракетний обстріл областного центру та міста в Запорізькому районі. В Запоріжжі зруйновано об’єкт цивільної інфраструктури, пошкоджені будинки та автомобілі навколо. Наразі відомо щодо трьох постраждалих, їх з легкими травмами ушпиталено.
Руйнувань зазнав ще один об’єкт в Запоріжжі", - написав Старух.

Також за даними очільника Запорізької області, одна з ракет поцілила в будову поблизу міста в Запорізькому районі. Там ніхто не постраждав.

На місці подій працюють відповідні служби.

Просмотров: 10418. Теги: война ракетный удар обстрелы
Поделиться: