Российские военные похитили нардепа Пономарева - бердянский горсовет

Опубликовано 2022/03/23 - 08:23

В воскресенье, 20 марта, военные РФ в Бердянске похитили народного депутата от ОПЗЖ Александра Поромарева. Из-за его похищения, промышленные предприятия города, которые подконтрольны Пономареву, остановили свою работу в знак протеста. Подробнее - "ЗаБор".

Так, пресс-служба Бердянского исполкома 22 марта заявила, что в городе похитили нардепа Александра Пономарева. Связь с ним оборвалась в воскресенье, 20 марта.

В знак протеста против похищения известного бердянского олигарха, промышленные предприятия остановили свою работу.

Без зарплаты и без каких-либо перспектив остались более 3 000 бердянцев и все их семьи, сообщает паблик городской власти.

Заявления опубликовали на своих официальных страницах заводы Азмол, Бердянские жатки и другие промышленные предприятия города, которые связывают с нардепом и олигархом Пономаревым.

"Шановні бердянці! Підприємство AZMOL BP висловлює свою підтримку народному депутату України Олександру Пономарьову і заявляє про зупинку виробництва доки він не буде відпущений на волю військами РФ. Олександр Пономарьов - стояв у витоків створення найбільших промислових підприємств Бердянська. Завжди підтримував місто, та не втік з нього навіть у такий складний час. Сьогодні підтвердилася інформація, про те, що народний депутат Олександр Пономарьов був захоплений військовими. Вдень 20 березня народний депутат працював у гуманітарному штабі, допомогав у місцях розселення біженців. Як завжди допомагав засобами, технікою та ресурсами рідному місту. Після цього зв'язок із ним обірвався. Наразі його утримують російські військові. Жодної інформації про його стан та місце знаходження немає. Ми не знаємо, що зараз відбувається з Олександром Пономарьовим та які методи тиску застосовуються до нього. Для Олександра Сергійовича завжди було пріоритетом збереження стабільності у місті, добробут мешканців, працівників наших промислових підприємств та їхніх родин. Поки народний депутат не вийде на волю, адміністрація та співробітники не вважають можливою роботу підприємств. Ми хочемо, аби війська РФ зрозуміли, що зараз під питанням стоїть доля більш ніж трьох тисяч співробітників та добробут їхніх сімей. В разі потреби ми готові донести свою позицію на мирному мітингу і вимагаємо звільнення народного депутата Олександра Пономарьова!", - сообщение завода Азмол.

Стоит отметить, что Пономарев, по сути, ранее контролировал город. Также и.о.мэра Александра Свидло считали ставленником именно Пономарева. При этом Свидло и городская администрация не пошли на сотрудничество с российскими военными.

Больше оперативной информации читайте в нашем Телеграм-канале.

Просмотров: 670. Теги: Александр Пономарев похищение
Поделиться: