Російський пропагандист Соловйов приїжджав на окуповану територію Запорізької області (фото)

Опубликовано 2024/05/09 - 13:57

Стало відомо, що на окуповану частину Запорізької області приїжджав російський пропагандист Володимир Соловйов разом з чиновником з російської міноборони. А точніше він заїжджав в глибокий тил - в захоплену росіянами Якимівку, що під Мелітополем. Гауляйтерка міста запевняє, що про них тепер мають показати сюжет російському ТБ. Докладніше - "ЗаБор".

Відомо, що візит Соловйова в Якимівку пройшов 5 травня. Про це на своїй сторінці повідомила окупаційна голова Якимівки Юлія Губарєва. Нагадаємо, "ЗаБор" розповідав про неї. На пост голови Якимівки її поставили весною 2023 року, після того, як попереднього псевдоголову підірвали партизани. Відомо, що до цього Губарева була чиновницею в окупованому Криму.

До Якимівки Соловцов ще й привіз із собою начальника управління військової поліції російського Міноборони Сергія Кураленка. 

Як розповіла гауляйтерка Якимівки, вона показала місця "бойової слави", де вихваляють радянських солдатів. А ще й познайомила з дитиною, на ім'я Сашко Вихляєв, над яким має "шефство" окупаційна військова поліція.

В кінці посту Губарєва написала, що про все це Соловйов ще й зняв сюжет, спеціально для російського "Первого канала".

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 652. Теги:
Поделиться: