Російські загарбники влаштували провокацію в окупованому Токмаку, щоб звинуватити ЗСУ - Маляр

Опубликовано 2023/05/25 - 08:00

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області загарбники продовжують влаштовувати провокації. Так, вони обстріляли Токмак з метою провокації, намагаючись видати обстріли за дії ЗСУ. А мирних жителів, які викрили їх на провокаційному обстрілі, залякують. Докладніше - "ЗаБор".

Про це розповіла заступниця міністра оборони України Ганна Маляр у свому Телеграм-каналі.

За її словами, росіяни здійснили провокаційний обстріл Токмака Запорізької області. На місці вибуху однієї з російських ракет місцеві жителі виявили її уламок, на якому було написано гасло: "За братву и за победу", розповіла Маляр.

Щоб приховати скоєний злочин, окупантам заборонили знімати цей уламок ракети на відео, а свідків попередили про кримінальну відповідальність за поширення будь-яких коментарів, повідомила заступниця міністра.

"Крім того, для обмеження можливостей цивільного населення з обміну  інформацією противник цілеспрямовано знищив обладнання мобільного зв’язку в районах н. п. Гладківка, Обривка, Нова Маячка, Виноградове, Таврійське Херсонської області. Електроустаткування мобільного зв’язку демонтовано, а вежі повалено шляхом підрізання опор. До того ж російське окупаційне командування суворо заборонило проїзд цивільному населенню на тимчасово окуповану територію у районі н. п. Гола Пристань, де доступна мережа українського мобільного зв’язку", – додала Маляр.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 239. Теги:
Поделиться: