Російські окупанти стягують живу силу під Мелітополь - Генштаб

Опубликовано 2022/12/19 - 07:00

В Запорізькій області загарбники продовжують активно укріплюватись. Так, за даними Генштабу, під Мелітополем збільшилась кількість оккупантів. При цьому вони посилюють обшуки місцевого населення. Докладніше - "ЗаБор".

Генеральний штаб ЗСУ у ранковому зведенні повідомляє, що окупанти продовжують обшуки населення на тимчасово захоплених територіях Донецької та Запорізької областей. Так, особлива увагу вони приділяють мобільним телефонам і смартфонам.

Прицьому у відомстві повідомляють, що в населених пунктах Мелітопольського збільшилась кількість загарбників. 

Крім того, російські окупанти розглядають можливість залучення до участі у бойових діях колишніх поліцейських, які перейшли на їх бік.

Варто зазаначити, що у місцевих ЗМІ з‘явилась інформація, що просто в центрі окупованого Мелітополя загарбники виставили бетонні конуси. Там вважать, що вони готуються до оборони.

Також повідомляється, що на Запорізькому напрямку противник бив з реактивної та ствольної артилерії по районам населених пунктів Темирівка, Червоне, Новоандріївка, Малі Щербаки і Плавні Запорізької області. Є постраждалі серед мирних жителів.

Просмотров: 560. Теги: война
Поделиться: