Російські окупанти атакували безпілотниками передмістя Запоріжжя (фото, відео)

Опубликовано 2023/09/21 - 09:35

Вчора російські терористичні війська здійснили атаку шахедами по селу Канівське, що розташоване у 20 км від Запоріжжя. Внаслідок ворожої атаки безпілотниками виникла пожежа. Докладніше - "ЗаБор".

Про атаку на села Канівське повідомили у Держекоінспекції Південного округу. За їх даними російські війська атакували село двома "шахедами". 

На місці влучань сталося загоряння у нежитлових приміщеннях.

"Державною екологічною інспекцією Південного округу було оглянуто території задля розрахунку екологічних збитків. Так, 20 вересня встановлено, що вищезазначена ділянка зазнала захаращення уламками боєприпасів та відходами руйнації (у т.ч. будівельними відходами). Крім цього, внаслідок влучання двох "Шахедів" по нежитлових приміщеннях виникла пожежа", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що інспектори задокументували випадки завдання шкоди навколишньому природному середовищу та всім його складовим. Згодом будуть проведені розрахунки збитків відповідно до затверджених Методик. Всі матеріали скеровуються до правоохоронних органів та долучаються до кримінальних проваджень.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1105. Теги: война обстрелы шахиды беспилотник Каневское
Поделиться: