Росіяни разом із мирними мешканцями евакуюють свою армію - Бердянська ВА

Опубликовано 2023/05/06 - 10:15

Вчора, 5 травня, на тимчасово окупованій території Запорізької області почалася евакуація населення. Але, як вважають, под прикриттям мирних людей, вивозять військових. Детальніше - "ЗаБор".

Вчора вже з'явилася інформація про масову евакуацію на окупованій території Запорізької області. Пізніше гауляйтер Є Баліцкий підтвердив, що евакуація проводиться, в зв'язку із контрнаступом ЗСУ.

Людей, згідно оголошенням, повинні відвозити до Бердянська та Кирилівки. 

Черги автобусів на заправках в Бердянську бачили вже вчора. 

Зранку до Бердянська заїхали евакуаційні автобуси. За попередніми даними, людей, евакуйованих із інших тимчасово окупованих територій Запорізької області розселили на базах відпочинку на Косі.

"Але ми маємо свідчення, які вказують на те, що ця евакуація цивільних могла бути прикриттям", - повідомляє Бердянська військова адміністрація. 

У Токмаку у батьків вимагали щось на кшталт довіреності на дитину — дітей саджали в окремі автобуси.  Жінок та невелику кількість чоловіків — до іншого автобуса, повідомляють в адміністрації.
 
При цьому, з цивільними була лише третина автобусів, а решта — з військовими росіянами.  

"Мирне населення заїхало до Бердянська, а армію загарбника повезли в бік Маріуполя.

Є підстави вважати, що окупанти під прикриттям живого щита вивозили своїх солдатів", - заявляють в Бердянській ВА.

Цікаво, що на таких самих автобусах, що зараз викростовують для евакуації, в лютому цього року на Мелітополь завозили вагнеровців.  

Просмотров: 988. Теги: эвакуация
Поделиться: