Ракетна атака по Запоріжжю: мерія повідомляє, що є постраждалі (фото, відео)

Опубликовано 2022/10/05 - 09:16

Після 9-ї ранку російські окупанти здійснили ракетні удари по місту  Запоріжжя. Повідомлялося, що спрацювали сили ППО. Так, в.о.мера заявив, що внаслідок атаки є постраждалі. За даними очільника області, ворог атакував ракетами Запоріжжя та передмістя. Детальніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, Олександр Страух повідомляв, що загарбники здійснили атаку на Запоріжжя. Працювали сили ППО.

Так, в.о мера Анатолій Куртєв повідомляє, що внаслідок ворожої атаки постраждав об'єкт інфраструктури. Також за його словами є постраждалі.

"Від ранкової ворожої атаки руйнувань зазнали інфраструктурні об‘єкти міста. За попередньою інформацією є постраждалі. На місцях працюють відповідні служби", - написав в.о.мера.

Він також опублікував фото ворожого снаряду.

Очільник Запорізької області Старух заявив, що ворог випустив ракети по Запоріжжю та передмістю. Відпрацювали сили ППО.

"Ворог випустив ракети по обласному центру та околицям міста. Руйнувань зазнали об’єкти інфраструктури. Інформація щодо постраждалих уточнюється. Відпрацювали сили протиповітряної оборони. Якщо десь, бачите нерозірваний боєприпас, його залишки, не підходьте близько, не фотографуйте. Повідомте про знахідку рятувальникам за телефоном 101 або 112.  Дотримуємось правил нерозголошення інформації", - написав Старух.

Просмотров: 6128. Теги: война ракетный удар обстрелы
Поделиться: