Президент звільнив усіх обласних воєнкомів, в тому числі й Запорізької області

Опубликовано 2023/08/11 - 13:46

Сьогодні пройшло засідання РНБО, за його підсумками Володимир Зеленський повідомив, що прийнято рішення звільнити всій обласних воєнкомів. Тим, хто не отримав підозр від ДБР, Президент порадив йти на фронт. Докладніше - "ЗаБор".

Президент України повідомив, що сьогодні, 11 серпня, пройшло засідання РНБО, на якому розглядалося питання воєнкомів.

Так, за результатами було прийнято рішення звільнити всіх обласних воєнкомів. Таким чином було звільнено й чинного очільника ТЦК СП Запорізької області.

"Наші рішення. Звільняємо всіх обласних «воєнкомів». Керувати цією системою мають люди, які точно знають, що таке війна та чому цинізм і хабарництво під час війни – це державна зрада. Натомість воїни, які пройшли фронт або які не можуть бути в окопах, бо втратили здоровʼя, втратили кінцівки, але зберегли свою гідність і не мають цинізму, – саме їм можна довірити цю систему комплектування", - йдеться у повідомленні Президента.

Всім звільненим воєнкомам та іншим чиновникам з погонами без підозр, Зеленський порадив піти на фронт, якщо вони хочуть зберегти погони та зберегти гідність.

Призначенням нових очільників воєнкоматів буде займатися  Головком Залужний. Перед призначенням нових керівників ТЦК буде перевірка СБУ.

Нагадаємо, нещодавно ДБР повідомили про підозру колишньому начальнику воєнкомату Запорізької області, який організував схему збагачення для особистого кола осіб. В Києві суд вже обрав йому запобіжний захід.

Просмотров: 919. Теги: Зеленский Владимир
Поделиться: