Президент України пообіцяв дати відповідь окупантам на ракетний обстріл Запоріжжя (відео)

Опубликовано 2023/03/03 - 09:12

Вночі 2 березня російські окупаційні війська здійснили терористичну ракетну атаку на Запоріжжя, обстрілявши багатоповерховий будинок. У своєму зверненні Президент Володимир Зеленський згадав про теракт і пообіцяв дати окупантам, як військову, так і юридичну відповідь. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, за останніми даними внаслідок ракетного удару по житловому будинку у центрі Запоріжжя загинуло 5 осіб, ще 8 отримали поранення. Також 10 людей вважаються зниклими безвісти.

Так, голова держави Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні заявив, що на звірячий ракетний обстріл Запоріжжя буде як військова, так і юридична відповідь. 

"На сьогоднішній (2 березня, - ред.) звірячий російський ракетний обстріл Запоріжжя буде наша відповідь як військова, так і юридична. Окупант неминуче відчуватиме нашу силу. Силу справедливості – в усіх сенсах слова", - сказав Президент.

Він також висловив співчуття рідним усіх загиблих від терору росіян.

"І я хочу подякувати всім нашим рятувальникам, які від ночі розбирають завали будинку, під’їзд якого був зруйнований ракетою. Вдалося врятувати 11 людей, понад 70 отримали допомогу. У списку загиблих на цей час двоє людей.(станом на вечір 2 березня, - ред). Мої співчуття рідним!", - висловився Володимир Зеленський.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 705. Теги: война ракетный удар Зеленский Владимир
Поделиться: