Представники ТЦК в Запоріжжі: про вручення повісток, відстрочки від служби, законність та незаконність дій ТЦК (відео)

Опубликовано 2023/08/18 - 16:15

Про вручення повісток, законність та незаконність дій ТЦК (військоматів),  розповідали сьогодня в Запоріжжі. Так, керівництво ТЦК відповіли сьогодні, 18 серпня, на самі актуальні питання. Детальніше - "ЗаБор"

⇒В Запорізькій області на службу вже призвано понад 20000 осіб. Про це повідомили під час брифінгу щодо перебігу мобілізації за участю представників ЗОВА та Запорізького обласного ТЦК та СП.

☝️На заході наголосили, що у разі змін в особистих даних військовозобов'язані мають в семиденний строк повідомити про це в ТЦК.

⇒Вручення повісток військовозобов'язаним в громадських місцях: пляжах, кафе та інш., а також на блокпостах дозволено,  а зупиняти маршрутки працівникам військкоматів — заборонено

Про законність вручення повісток розповів полковник Запорізького обласного ТЦК та СП Андрій Гуренко.

☝️За порушення та неявку своєчасно передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. (Штрафи від 3 до 800 тисяч грн або позбавлення років від 3-5 років).

⇒Відстрочка від служби в армії.

ВЛК визначає три статуси військовослужбовців: придатний, обмежено придатний та непридатний. Не беруть до армії людей із залежностями (алкоголь чи наркотики).

Тимчасово звільняють від служби у випадках, наприклад, вірусних чи кишкових інфекцій.

Про жінок в армії. Нашу країну зараз захищає чимало жінок. За останніми даними, військовослужбовиць в ЗСУ більше 40 тисяч 

Аби стати на службу, жінка має звернутись до територіального центру комплектування, подати заяву,  і відповідно до її професії, майбутню військовослужбовицю направлять до навчального центру ?

Зараз на облік в ТЦК жінки можуть ставати добровільно. У 2026 році це процедура стане обов'язковою для деякого переліка професій.

Просмотров: 2677. Теги: военкомат мобилизация
Поделиться: