Подробиці стрилянини у Бердянську: колаборанти заявили про вбивство двох українських підлітків (відео)

Опубликовано 2023/06/25 - 11:34

В тимчасово окупованому Бердянську вчора, 24 червня, сталася стрілянина. Окупаційні пабліки повідомляють, що були ліквідовані двоє підлітків, яких називають "боевиками". Детальніше - "ЗаБор". 

Вчора бердянські канали повідомляли про стрилянини в центрі Бердянська. 

Окупанти заявили, що затримали (нейтралізували) двох людей, які відкрили стрільбу з автоматичної зброї в центрі Бердянська, а також повідомили про начебто двох поранених. Інших обставин окупаційні змі не повідомляли. 

Одночасно з цим колаборант рогов заявив, що написав, що "двое боевиков открыли огонь из автоматов" . За його заявою,  один з "терористів" — 16 річний Тигран Оганесян. І його «ліквідували».

Тигран один з двох підлітків, яких окупанти звинувачують у спробі диверсії на залізниці і збиралися передавати справу до свого суду. 24 травня Слідчий комітет рф звинуватив їх у змові “задля підтримки Збройних сил України". Їм загрожує від 10 до 20 років позбавлення волі.

Діти перебували певний час під вартою окупантів, де піддавалися тиску та тортурам, а пізніше були під наглядом окупаційної поліції і мали там щоденно відзначатися.

Вже вчора в мережі з'явилося відео з Тиграном.

«Все это смерть пацаны. Прощайте! Слава Украине!», - сказав хлопець з автоматом в руках. Також він на початку запису заявив: "двоих - это точно!", - і тут мабуть річ про тих, в кого вони попали із автоматичної зброї. 

Поки що ніхто офіційно не підтверджує смерть Тиграна і другого підлітка. 

У Бердянській ВА прокоментували інформацію про стрілянину у місті та можливе вбивство Тиграна. 

"Саме 16-річного Тиграна Оганесяна росіяни звинувачують у стрілянині в Бердянську. Окупанти заявляють, що його «ліквідували», проте перевірити ці заяви наразі не вдалося. 

Тигран — один із двох підлітків, яких раніше росіяни звинуватили у спробі диверсії на залізниці та забрали під варту, де чинили тиск і знущалися. Пізніше дітей перевели під нагляд окупаційної «поліції», де вони мали відзначатися. Звільнити їх вимагав Європарламент.

Дуже сподіваємося, що інформація про вбивство Тиграна виявиться неправдою", - заявили сьогодні в міській військовій адміністрації Бердянська.

"У Бердянську героїчно загинули два 16-ти річних підлітка партизана! 
Запам’ятайте ці імена Тигран Оганесян та Микита Ханганов! 

Своєю роботою на окупованій території вони врятували дуже багато життів  захисників на передовій", - заявив в соцмережі відомий блогер, волонтер та власник сайту "Актуально" Рудольф Акопян. 

Про присвоєння звання Героїв України Рудольф Акопян звернувся до Офісу Президенту. 

Просмотров: 1097. Теги:
Поделиться: