Ввечері 3 січня російськи терористи завдали ракетних ударів по Запоріжжю, після вибухів містяни бачили зарево від пожежі. Влада прокоментувала ситуацію, посадовці заявляють, що приліт був по одному із підприємств і є одна постраждала. Детальніше - "ЗаБор".
Перед вибухами наші джерела в військових колах та серед місцевого населення повідомляли, що російські військові транспортують дві ЗРК С-300 у бік Токмаку.
Десь у 22:47 запоріжці почули вибухи, їх було 4. Після цього включилася повітряна тривога.
Містяни бачили зарево пожежі після вибухів.
Голова ЗОВА Олександр Старух підтверджує інформацію про пожежу, а також повідомляє про одного постраждалого.
"Ворог знову атакував ракетами околиці Запоріжжя. В результаті прильоту на об'єкті цивільної інфраструктури виникла пожежа. За попередніми даними, одна людина поранена. На місці працюють відповідні служби.
Зберігаємо пильність", - пише голова ЗОВА.
Коментар в.о.мера міста Анатолія Куртєва: "Рашисти знову обстріляли околиці Запоріжжя.
В результаті ворожої атаки на одному з підприємств виникла пожежа. На жаль, є постраждала людина, яка отримала осколкове поранення".
Від вибухової хвилі у прилеглих будинках повилітали вікна.
"Якщо ваша оселя зазнала ушкоджень, повідомляйте про це на 15-80 (зі стаціонарних) або за номерами (061) 787 15 80; (050) 414 15 80; (067) 656 15 80.
На місце атаки виїхали усі необхідні служби. Деталі з‘ясовуються", - констатує Куртєв.