По Запоріжжю та області в обленерго дають оновлений перелік адресі і графіки відключень світла 

Опубликовано 2022/12/13 - 21:09

Запоріжжяобленерго сформувало нові графіки погодинних відключень, так оновлені графіки поділені не лише за чергами, але й за територіями. Пояснюють такий розширений графік і перелік відключень тим, це необхідно для більш рівномірного розподілу навантаження стабілізаційних відключень електроенергії. Детальніше - "ЗаБор".

Нові графіки серед споживачів Запорізької області (території, підконтрольній Україні) вводяться на виконання доручення Президента України, стверджує ПАТ «Запоріжжяобленерго».

Для зручності споживачів оновлені графіки поділені не лише за чергами, але й за територіями обслуговування: м. Запоріжжя, Запорізький РЕМ та Вільнянський МРРЕМ. Також укладений окремий графік для ЮРИДИЧНИХ СПОЖИВАЧІВ – всі три черги (без розподілу за територіями обслуговування) містяться в одному переліку.

Оновлені графіки починають працювати ЗАВТРА, 14 грудня, із 03:00. Відключення розпочнуться із Першої черги (подальший розклад – в інфографіці).

Орієнтовна тривалість відключення для кожної черги – 3 години, із можливою невеличкою затримкою на доїзд фахівців ПАТ «Запоріжжяобленерго» до обладнання. Також можлива затримка у випадку оголошення повітряної тривоги.

УВАГА! 14 грудня можливі введення також аварійних стабілізаційних та екстрених стабілізаційних відключень електроенергії. 

Оновлені переліки адрес графіків погодинних відключень – за посиланнями:
? м. Запоріжжя_1 черга_побутові споживачі
?м. Запоріжжя_2 черга_побутові споживачі
?м. Запоріжжя_3 черга_побутові споживачі
?Запорізький РЕМ_1 черга_побутові споживачі
?Запорізький РЕМ_2 черга_побутові споживачі
?Запорізький РЕМ_3 черга_побутові споживачі
?Вільнянський МРРЕМ_2 черга_побутові споживачі
?Вільнянський МРРЕМ_3 черга_побутові споживачі
?Юридичні споживачі_1-3 черги

Просмотров: 7227. Теги: веерные отключения электричество
Поделиться: