По ситуації з енергопостачанням: у Запорізькій області знестремлено близько 24 тисяч абонентів

Опубликовано 2023/02/07 - 09:14

У обленерго розповіли про ситуацію з забезпеченням електроенергію у Запорізької області. За їх за даними, без енергопостачання залишається близько 24 тисяч абонентів. Докладніше - "ЗаБор".

В "Запоріжжяобленерго" розказали про стан енергопостачання у області. Так, по територіям, де мають місце тривалі та масштабні знеструмлення, – Гуляйпільському та Оріхівському районними відділенням та по Степногірській дільниці – через активні бойові дії та відсутність доступу до місць пошкодження електромереж аварійно-відновлювальні роботи не проводилися, нових відключень не зафіксовано.

У Запоріжжі були заживлені 2 споживачі. На ранок в обласному центрі мають місце 2 одиничних відключення. Аварійно-відновлювальні роботи тривають.

По Василівському, Михайлівському, Бердянському, Приморському, Мелітопольському, Якимівському, Веселівському, Кам’янсько-Дніпровському, Токмацькому, Більмацькому та Розівському районним відділенням через дії місцевої окупаційної «влади» доступу до електромереж та актуальної інформації щодо їх стану ПАТ «Запоріжжяобленерго» не має.

Загалом станом на ранок 7 лютого без енергопостачання залишаються 23 999 споживачів у 71 населеному пункті Запорізької області (за винятком тимчасово непідконтрольної території):

• Гуляйпільські електромережі – 12 311 абонентів;
• Оріхівські електромережі – 10 038 абонентів;
• Степногірська дільниця – 1 648 абонентів;
• Запорізькі міські електромережі – 2 абоненти.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 547. Теги: электричество Степногорск
Поделиться: