Питання заборгованості заробітної платні працівникам Запорізького обласного водоканалу вирішено!

Опубликовано 2022/11/25 - 16:55

КП Облводоканал, через воєнні дії в Україні, стикнулися із проблемою виплати заробітної платні працівникам. Заборгованість сягала десятків мільйонів гривень. Про це повідомив голова КП Сергій Басанський. В ситуації, що склалася, є низка своїх причин.

По-перше, через нестачу грошей, люди стали менше оплачувати комунальні послуги, в тому числі й за постачання холодної води та водовідведення. Особливо, якщо це стосується тимчасово окупованих територій, де унеможливилось функціонування багатьох підприємств.

По-друге, більшість громад Запорізької області фізично не мають змоги оплачувати послуги. Так, на сьогодні 7 з 8 структурних підрозділів КП «Облводоканал» знаходяться на тимчасово окупованій території або в зоні ведення активних бойових дій. Проте, не зважаючи на це, підприємство продовжує надавати послуги з централізованого водопостачання та водовідведення усім своїм споживачам.

Таким чином КП «Облводоканал» недоотримує значної суми коштів за наданні послуги. Як наслідок, підприємство опинилось у скрутному становищі. Наразі КП не має можливості своєчасно сплачувати за сировину та електричну енергію, а також має заборгованість по виплаті зарплати своїм працівникам.

Підприємство опинилось в боргах. Через це, не мало можливості придбати матеріали для забезпечення експлуатації та аварійних ремонтів мереж водопостачання та водовідведення. КП опинилось майже на межі зупинення водопостачання споживачам Запорізької області.

Зважаючи на вкрай важкий фінансовий стан підприємства, народним депутатом України, головою Запорізької обласної організації партії «Слуга народу» Павлом Мельником було спрямовано депутатські звернення до голови Запорізької обласної військової адміністрації, Запорізької обласної раді та до  Уряду  України. Основна мета звернень - сприяння у виділенні коштів державного бюджету, для фінансової стабілізації підприємства. В особливості, для виплати заробітної плати всім працівникам підприємства, в тому числі тих підрозділів, що знаходяться на тимчасово окупованій території Запорізької області.

Зазначимо, що виділення коштів з державного бюджету в такий важкий час військової агресії, є дуже важким завданням. Причина в тому, що майже всі фінансові ресурси держави спрямовуються для забезпечення її безпеки.

Павло Мельник, для вирішення цього складного питання, провів особисті зустрічі з головою Запорізької обласної військової адміністрації, Запорізької обласної ради та з високопосадовцями в Уряді України. Адже виплата зарплатні за довгі місяці війни працівникам КП «Облводоканал», є вкрай важливим.

Результатом цих дій є надання фінансування з державного бюджету для КП «Облводоканал» у вигляді цільового траншу, а всі працівники отримали заробітну платню у повному обсязі за всі місяці, за які була заборгованість.

Просмотров: 3403. Теги: Мельник Павел деньги
Поделиться: