Під Запоріжжям знайшли десятки гектарів нелегальної землі

Опубликовано 2025/01/14 - 11:29

В Запорізькому районі, на території Михайлівської громади, виявили незаконне розорювання земельної ділянки площею понад 5 гектарів. Докладніше — "ЗаБор".

Як повідомили в Державній екологічній інспекції поблизу дороги між селами Тернівка та Великодубове на території Петро-Михайлівської громади виявили незаконне розорювання земельної ділянки площею 5 гектарів.

Виявилось що інформація про цю ділянку відсутня в Державному земельному кадастрі. Збитки довкіллю оцінюються в 500 тис грн Інформацію про виявлене порушення передали в поліцію

Мешканці Петро-Михайлівської громади виступають проти розорювання пасовищ які залишились чи не єдиними природними ділянками Місцевий фермер між тим через суд намагається взяти ці території в оренду.

Переглядів: 109. Теги:
Поділитися: