Під Запоріжжям жінка після смерті заповіла свої гроші та коштовності для допомоги хворим дітям (фото)

Опубликовано 2023/03/29 - 07:05

Вчора, 28 березня, пішла з життя жителька Вільнянська, що під Запоріжжям, Антоніна Миколаївна. Так, після себе вона залишила лист, у якому вказано, щоб усі її матеріальні цінності були передані на допомогу хворим дітям або дітям-сиротам. Докладніше - "ЗаБор".

Як розповідають у Вільнянській міській раді, Антоніна Мітько була віруючою людиною, все життя збирала кошти, відмовляла собі й перед тим, як відійти до Бога, вирішила допомогти дітям.

Мер міста Наталя Мусієнко разом із соцпрацівниками знайшли лист 91-річної жінки і передали її матеріальні цінності нужденним дітям. Так, гроші Антоніни Миколаївни передали батьку хворого 4-річного хлопчика, який проходить лікування у Києві. А коштовності жінки передали 14-літній дівчинці з обмеженими можливостями, яку самостійно виховує батько.

"Міський голова Наталя Мусієнко разом з соціальними працівниками КУ “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”, які знайшли лист та гроші, передали кошти батьку хворої дитини, яка проходить лікування в Києві. Хлопчику лише 4 рочки, а він бореться за своє життя. Також буде передано коштовності дівчинці з обмеженими можливостями, якій 14 років і виховує її сам батько. Так, добрі справи роблять тихо, але ми не могли не опублікувати історію цієї жінки, яка таким чином врятувала життя дитині. Роблячи добрі справи, ми починаємо ланцюгову реакцію доброти, тим самим мотивуємо людей дарувати добро іншим. Це історія, яка доводить, що світ не без добрих людей. Коли бачиш такі вчинки, то стає зрозуміло, як багато добра в світі. За вікном - війна, але такі життєві історії допомагають вірити в Перемогу, яка вже близько, бо Добро завжди перемагає Зло! Світла пам’ять, Антоніні Миколаївні!", - написали у міській раді Вільнянська.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 5188. Теги:
Поделиться: