Переселенка із Запорізької області вбила свою новонароджену дитину та попросила свого хлопця викинути її

Опубликовано 2024/05/13 - 12:09

Шокуюча справа розглядається в Івано-Франковській області. Вона стосується 11-класниці, переселенки з Запорізької області. Стало відомо, що на початку січня 2024 року дівчина народила дитину, а потім вбила новонародженого та попросила свого хлопця викинути її. Докладніше - "ЗаБор".

Про це стало відомо з вироку Долинського районного суду Івано-Франківської області від 8 травня 2024 року, передає видання "Ріа-Мелітополь".

З документа відомо, що страшний інцидент стався 3 січня 2024 року. Тоді, переселенка з Запорізької області, 11-класниця яка наразі проживає в місті Долина, самостійно народила дитину.

Після цього дівчина обома руками стиснула голову новонародженої дитини, внаслідок чого немовля отримало закриту черепно-мозкову травму з переломом лівої тім`яної кістки, крововиливами під м`яку мозкову оболонку, в речовину головного мозку та мозочка, забоєм речовини головного мозку та мозочка, крововиливами в м`які покриви голови, що ускладнилися набряком головного мозку. У висновку експерта вказується, що ці травми відносяться до тяжких тілесних ушкоджень.

Щоб приховати злочин, дівчина поклала тіло мертвої дитини у пакет й передала своєму хлопцеві. Чоловіку вона сказала, що дитина народилася мертвою і попросила викинути її, що той і зробив.

У суді дівчина свою вину визнала та розкаялася. Її визнали винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 117 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини) та призначити їй узгоджене сторонами покарання у виді позбавлення волі на строк два роки.

На підставі ст. 75, 104 КК України суд звільнив її від відбування призначеного покарання з іспитовим строком на один рік.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1271. Теги: переселенцы
Поделиться: