Останньою краплею для відставки міністра Резнікова став скандал із родичем запорізького нардепа - ЗМІ

Опубликовано 2023/09/05 - 10:31

Одним з останніх найрезонансніших скандалів за участі Міноборони України стала закупка курток для військових у турецької компанії, одним зі співвласників якої є родич народного депутата із Запоріжжя Геннадія Касая. Українські ЗМІ пишуть, що саме цей скандал став останньою краплею у питанні відставки міністра Олексія Резнікова. Докладніше - "ЗаБор".

За період повномасштабної війни Міністерство оборони України не раз потрапляло у резонансні розслідування українських журналістів, які перетворювались на всеукраїнські скандали. Всі вони супроводжувались тим, що суспільство вимагало відставки міністра Олексія Резнікова.

Одним з останніх стало розслідування щодо закупівлі курток для українських військових у турецької компанії. Саме цей скандал став останньою крапкою у питанні про звільнення Резнікова з посади міністра оборони України. Про це пишуть українські ЗМІ.

При цьому резонансу цій події додало те, що одним із власників турецької компанії, яка отримала 30 мільйонів доларів від Міністерства оборони, і від якої відомство натомість отримало літні куртки замість зимових, був племінник народного депутата  із Запоріжжя від президентської фракції "Слуга народу" Геннадія Касая, який до того ж входить до парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки. 

Як повідомляється у розслідуванні видання "Українська Правда", племінник нардепа значився співвласником турецької компанії до того моменту, як не сплив скандал із закупівлею. А після відкриття відповідного провадження правоохоронними органами України родич Касая несподівано перестав належати до фірми

Сам же запорізький нардеп також коментував це все "УП" й запевняв журналіста, що не знав про те, що його племінник Олександр Касай є співвласником турецької фірми, й що дізнався про це вже за після резонансного скандалу.

Варто зазначити, що про відставку Олексія Резнікова повідомив у своєму вечірньому зверненні Президент України у неділю 3 вересня. У понеділок сам міністр повідомив, що вже написав заяву на звільнення та подав її до Верховної Ради, яка й має ухвалити рішення про відставки. Також, як повідомляв Зеленський, на місце Резнікова має стати Рустем Умєров, який є головою Фонду державного майна України.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 710. Теги: Касай Геннадий Алексей Резников
Поделиться: