Опитування по старту опалювального сезону в Запоріжжі: більшість містян запевняє, що у квартирах холодно, або температура нижча за 17 градусів

Опубликовано 2023/11/20 - 08:02

Минулого тижня, через похолодання на вулиці, в Запоріжжі врешті-решт стартував опалювальний сезон. Після цього в мережі почали з'являтись наслідки цього - в деяких будинках прорвало труби. Так, "ЗаБор" провів опитування, де більшість містян запевнило, що досі немає опалення, а в деяких є, але температура у квартирі нижче 17 градусів. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, в.о.мера Запоріжжя Анатолій Куртєв, минулого тижня зробив заяву щодо старту опалювального сезону. Так, його довго не починали через теплу погоду на вулиці, і от за даними міської влади, з 15 листопада він мав стартувати. При цьому заявлялось, що все це буде проходити поступово до 21 листопада.

Після подачі опалення в деяких запорізьких багатоповерхівках труби не витримали і їх просто прорвало. 

Так, "ЗаБор" провів онлайн-опитування серед читачів, щодо включення опалення. Всього там взяло участь 4 076 місцевих жителів.

За результатами опитування, 46% містян вже отримали опалення у квартирах і в них все нормально. Однак 22%, тих що відповідали, зазначає, що опалення у квартирі є, але температура нижче 17 градусів. Інші 32% заявляють про те, що в них досі немає опалення.

Таким чином можна сказати, що більшість опитаних (54%) не мають опалення у квартирах, або мають з температурою у приміщенні нижче за 17 градусів.

Якщо ж вірити міській владі, то в іншої частини містян мають увімкнути опалення до завтра, 21 листопада.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1531. Теги: отопление
Поделиться: