Оперативна інформація по російському теракту у Запоріжжі: що відомо по жертвам та постраждалим?

Опубликовано 2023/03/02 - 20:27

Через ракетну атаку з боку російських окупаційних військ, сьогодні, 2 березня, вночі у Запоріжжі була зруйнована багатоповерхівка. В.о. мера Запоріжжя Анатолій Куртєв, повідомляє, що семеро людей, залишаються у лікарнях. А поліція не підтверджує інформацію по жертвам, що раніше надавав Куртєв та після - Генпрокуратура і обласна прокуратура. Детальніше  - "ЗаБор".

Так, близько 1:30 ночі, 2 березня окупанти вдарили ракетами по багатоповерхівці у центрі Запоріжжя. Станом на 7 ранку було врятовано 11 людей. Ворожий терористичний акт прокоментував Володимир Зеленський.

Нагадаємо, що раніше Анатолій Куртєв заявив через свій канал, що в результате російського теракту сьогодні загинули 3 людини. А ось прокуратура заявила вже про 4 загиблих. За інформацією Головного управління нацполіції в Запорізькій області, на 17 годину 2 березня, через влучання ракети в багатоповерховий будинок, відомо, що  травмовано 8 людей, з яких 4 жінки та 4 чоловіка. І за їх даними, 2 людей  загинули ( 1 жінка та 1 особа, стать  якої встановлюється). 10 людей вважаються безвісно відсутніми. З них - 6 жінок, 3 чоловіка та 1 дитина. 

У поліції повідомляють, що вони знаходяться на місці подій і їх дані  точні. А уся оперативна інформація буде з'являтися на сайті ГУНП. 

Окрім зруйнованого ракетою пʼятиповерхового будинку, постраждали ще 15 багатоповерхівок – в них вибито вікна та пошкоджено балкони. 

Рятувальники ДСНС та фахівці міської аварійно-рятувальної служби продовжують працювати: розбирають завали і демонтують пошкоджені елементи будинку. «Елуашівці» вивозять будівельне сміття, а робітники «Запоріжремсервісу» вже закрили плитами OSB вікна у восьми будинках. Роботи тривають. До проведення аварійно-рятувальних робіт залучено і комунальну техніку.

На місці чергують соцпрацівники, психологи, є комунальний автобус з генератором. Мешканцям також допомагають волонтери і представники благодійних організацій.

Просмотров: 691. Теги:
Поделиться: