Окупанти активізувались на Запоріжжі: вони просунулися біля Кам’янського і перекидають техніки через Приморськ
Опубликовано 2025/04/22 - 09:46
На мапі DeepState зафіксоване просування російських військ у районі Кам’янського на Запоріжжі
Фіксується просування російських військових в Запорізькій області біля Камʼянського, за даними DeepState. Також помічені перекидання сил через Приморськ углиб Запорізького фронту. Детальніше — "ЗаБор".
За даними Генштабу, за останню добу ворог провів три штурми на Оріховському напрямку і всі вони були відбиті. Але за даними аналітичного ресурсу DeepState, станом на 22 квітня зафіксоване поступове просування ворога біля села Кам’янське (Оріховський напрямок), що розташоване на лінії фронту в Запорізькій області.
Паралельно аналітики повідомляють проперекидання сил із тимчасово окупованого Криму вглиб Запорізької області. Основний напрямок руху — через захоплений Приморськ у бік Токмака і Пологів. Колони з живою силою, боєкомплектом та технікою рухаються тягачами, а військові частини позначені символом «трикутник у трикутнику». Про це повідомляє керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко.