Нові факти злочинів Богуслаєва: президента Мотор Січ звинувачують у співпраці з терористами днр (фото, відео)

Опубликовано 2023/02/01 - 09:30

СБУ викрила нові факти злочинів В‘ячеслава Богуслаєва, екс-президента запорізького АТ Мотор Січ. Так, за даними слідства, він співпрацював та фінансував терористичну організацію "днр". Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, В‘ячеслава Богуслаєва за підозрою у держзраді затримали ще у довтні 2022 року

Так, тепер СБУ опублікували нові факти злочинів Богуслаєва.

За даними слідства, після початку повномасштабного вторгнення Богуслаєв здійснював фінансування терористичної організації "днр". Зокрема, через сплату "податків" та "зборів" у бюджет цього квазіутворення.

Також відомо, що він співпрацював з українським підприємством, яке з 2014 року знаходиться під контролем так званої "днр". Його метою було постачання авіакомплектуючих до підприємств військово-промислового комплексу рф.

"Встановлено, що через оборудку "бюджет" терористичної організації "днр" отримав понад 290 млн російських рублів у вигляді "податків" від реалізації авіапродукції для потреб рашистів. Одержані гроші керівники окупаційної адміністрації Донецька спрямовували на потреби військових угруповань рф, які беруть участь у бойових діях проти Сил оборони на східному фронті", - повідомляє СБУ.

На підставі цих доказів очільнику промислового гіганта повідомили про нову підозру за ст. 258-3 Кримінального кодексу України (сприяння діяльності терористичної організації).

Крім цього під час нових обшуків правоохоронці виявили більше двох десятків медалей, грамот та почесних нагород президенту АТ "Мотор Січ" від представників військово-політичного керівництва рф.

Триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин злочинів та притягнення винних до відповідальності.

Просмотров: 1623. Теги: СБУ Богуслаев Вячеслав ДНР
Поделиться: