Некрасова зробила заяву, стосовно скандалу зі знайденими у Запоріжжі 500 тонн гуманітарки

Опубликовано 2023/11/28 - 14:53

Нещодавно очільник Запорізької ОВА повідомив, що у Запоріжжі знайшли 500 тонн неврахованої гуманітарної допомоги, яка просто лежала на складах. Так, ексзаступниця голови ЗОВА Злата Некрасова, яка є однією з головних фігуранток справи з розкрадання гуманітарки, заявила, що про ці "знайдені" тонни було відомо в ОВА. До того ж за її словами, ця гуманітарка не належала Запорізькій ОВА, а належала іншим військовим адміністраціям, які надсилали цю допомогу військовим. Докладніше - "ЗаБор"

Нагадаємо, "ЗаБор" писав, що в Запоріжжі на одному з підприємств було знайдено 200 тонн гуманітарної допомоги, яка була схована. Наприкінці минулого тижня очільник ЗОВА Юрій Малашко на брифінгу заявив, що було знайдено вже 500 тонн неврахованої гуманітарки.

Так, цю заяву голови Запорізької області прокоментувала у своїх соцмережах колишня заступниця очільника Злата Некрасова. Нагадаємо, що саме Некрасова є однією з головних фігуранток справи щодо розкрадання гуманітарної допомоги у Запоріжжі. У серпні 2022 року НАБУ та СБУ проводили обшуки щодо цієї справи в обласних та міських чиновників різного рангу, в тому числі й в тодішньої заступниці голови ЗОВА Некрасової.

Ексчиновниця заявила, що нібито про всі ці 500 тонн гуманітарної допомоги було відомо в ОВА. Однак вона не була на балансі Запорізької облдержадміністрації. Все через те, що вся ця гуманітарка була зібрана та відправлена до Запоріжжя іншими обласними військовими адміністраціями України для того аби надалі її передали українським військовим, зокрема бійцям "Азову". За словами Некрасової, влада довго вела перемовини з рф аби передати всю цю допомогу українським військовим.

"В мене є інформація що вся допомога, яку Ви героїчно розподілили, призначалася військовим Азовцям, які знаходяться в Оленівці в полоні. Які спали на підлозі, і для них інші області зібрали (розкладачки, матраци, спальники, постільну білизну) і дуже довго йшли перемовини з орками, щоб передати все це майно нашим військовим героям. Що це була секретна офіційна місія від Офісу Президента, про яку знали усі ОВА та ДСНС. І що то була не гуманітарна допомога, а майно інших обласних адміністрацій", - заявила Злата Некрасова у своєму пості в соцмережі.

Вона також поставила цілу низку очільнику Запорізької ОВА Юрію Малашко щодо "знайденої" гуманітарної допомоги.

"Усі вже бачили гучну заяву голови ЗОВА Малашка, про те, що він днями виявив склади зі схованою гуманітарною допомогою загальним обсягом 500 тонн. Щоб уникнути спекуляцій та піару на цій темі, прохання до Малашка дати відповіді на такі запитання:
- Назвіть прізвища людей, які хотіли привласнити собі 500 тонн гуманітарної допомоги;
- Чи знали Ви про ці склади раніше? 
- Чи доповідали Вам директори департаментів, чи люди, які входили до складу гуманітарного штабу, що такі склади є?
- Чи входили ці склади у перелік складів, які офіційно затверджені протоколами нарад гуманітарного штабу?
- Чи порушувалося питання цих складів на Раді Оборони?;
- Чи знали правоохоронні органи про ці склади раніше?;
- Які управлінські рішення Вами були прийняті з моменту коли Ви приступили до обов’язків голови ЗОВА щодо розподілу гуманітарної допомоги, яка залишалася на офіційних складах гуманітарного штабу при ЗОВА.
- Чи входили склади про які Ви кажете, до переліку складів, який подавався до Офісу Президента, як адреси гуманітарних складів?", - йдеться в пості.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Фото ілюстративне

Просмотров: 1010. Теги: гуманитарная помощь Злата Некрасова Юрий Малашко
Поделиться: