Наслідки ранкового удару по Запоріжжю: пошкоджено 30 багатоповерхівок (фото, відео)

Опубликовано 2023/09/08 - 09:06

Внаслідок ворожого ракетного удару по Запоріжжю сьогодні зранку постраждали житлові будинки містян. За даними мерії, пошкоджено 30 багатоповерхових будинків та три навчальні заклади. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, зранку російські окупанти завдали удари по Запоріжжю. Ракети влучили в об'єкт цивільної інфраструктури. Відомо, що одна людина постраждала. У багатоповерхівках та навчальних закладах вибуховою хвилею пошкоджено вікна

В.о.мера Анатолій Куртєв повідомив подробиці наслідків ранкового ракетного удару по Запоріжжю. За його словами, пошкоджень зазнали 30 багатоповерхівок та три навчальні заклади.

"На цей час відомо, що внаслідок ранкової атаки в 30-ти багатоповерхівках вибито квартирні та під’їздні вікна. Також вікна повилітали у трьох навчальних закладах. На місці працюють представники Муніципальної аварійної служби КП «Запоріжремсервіс» та міської спеціалізованої аварійно-рятувальної служби. Комунальники визначають обсяги робіт, завозять матеріали та приступають до «закриття» вікон листами OSB. Розгорнуто намети міської ради. Представники райадміністрації та соцпрацівники обстежують будинки, фіксують пошкодження і консультують людей", - йдеться в повідомленні секретаря міськради.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1753. Теги: ракетный удар результаты обстрелов
Поделиться: