Нардеп розповіла про військового волонтера, обличчя якого на бігбордах заполонило Запоріжжя (фото)

Опубликовано 2023/04/19 - 12:19

Останнім часом у Запоріжжі місцеві жителі почали помічати велику кількість білбордів від одного із волонтерів. Однак до нього є питання як від інших волонтерів, так і від простих мешканців. А народний депутат Юлія Яцик розповіла, що чоловік без її згоди використовував фото з нею для своєї реклами та від її імені просив допомогу. Докладніше - "ЗаБор". 

На вулицях Запоріжжя останнім часом з'явилося багато бігбордів від місцевого волонтера Станіслава Стойкова. Запорожці у мережі розповідають, що знали його як стоматолога. Також він розміщав відео з прильоту на вулицю Запорізьку, де вікна вибуло в квартирі його матері та збирав кошти на ремонт оселі.

У соцмережах користувачі пишуть, що велика кількість його бордів - це схоже більше на його передвиборчу кампанію і в час війни виглядає, як мінімум, не коректно.

"Запорожці, а скажіть мені, будь ласка, хто ця видатна людина? Я бачу цей портрет частіше, ніж себе у дзеркалі! Останнім часом боюсь відкривати шафи на кухні - а раптом і звідти визирне? Цікаво просто, що це за "військовий волонтер", який ввалив такі гроші на саморекламу під час війни?", - написала керівниця одного з волонтерських центрів Галина Гончаренко у своїй соцмережі.

У коментарях з'явились закиди і до нардепа Юлії Яцик, яку бачили на білбордах поруч з цим волонтером. 

Так, запорізька народна депутат у коментарі розповіла, що дійсно знайома із Стойковим. За її словами, вони разом відвозили гуманітарну допомогу українським військовим, що знаходяться на Запорізькому напрямку.

"Я особисто знаю пана Стойкова. Ми познайомились влітку минулого року. Він попросив мене взяти його з собою, коли я привозила гуманітарну допомогу військовим 110 бригади, якою я опікуюсь, та жителям в Оріхові, Гуляйполі та Балакліі. І дійсно він кілька разів приїздив туди зі мною. Але, як я для себе з’ясувала - цілі у нас різні: у когось - допомога, у когось - популяризація в ЗМІ та впізнаваність та майбутнє в політиці. Тому в мою команду він так і не потрапив - почав сольну кар’єру", - розповіла нардеп.

За її словами, Станіслав Стойков користується тим, що знайомий з Яцик та іноді щось просить від її ім’я. Вона також розказала, що він розмістив бігборди з спільними фотографіями по Запорізькій області без її на це згоди. 

"Але до мене долітають чутки про те, що він користується знайомством та іноді щось просить від мого ім’я. Якщо вам відомі такі випадки - телефонуйте 0973117700, буду реагувати. Останній хіт - бігборди з моїм фото, які він нещодавно розклеїв по області без моєї на це згоди. Правда, справедливості раді, скажу, що після проведеної роз’яснювальної бесіди він їх змінив на свої особисті. Тому робіть висновкі самі…", - написала Юлія Яцик.

Як пише відомий волонтер Сергій Малишев: "Найбільше вражає те, що на бордах та сітілайтах по всьому місту (які висять вже кілька місяців, Карл) немає рахунку для сбору коштів, QR коду монобанки, сайту... Нічого крім ПІБ, фото, та сторінки в інстаграмі.."

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 4443. Теги: волонтеры
Поделиться: