На Запорожсталь призначений новий керівник підприємства (біографія)

Опубликовано 2023/01/03 - 14:48

Виконуючим обов’язки генерального директора Запоріжсталі  призначено Романа Слободянюка. Про це повідомляє прес-служба комбінату.  Олександр Мироненко, який дотепер за сумісництвом очолював «Запоріжсталь», продовжить роботу в якості операційного директора Компанії. Детальніше - "ЗаБор".

Як пояснили на підприємстві, це не відставка Олександра Міроненка. Він раніше займав дві посаді - операційного директора й генерального. Зараз же знайдена кандидатура на посаду гендиректора. А сам Міроненко залишиться на посаді операційного директора від усієї компанії Метінвест і його посада віща за гендиректора. 

Біографія:

Роман Слободянюк народився у 1989 році у Запоріжжі. Закінчив Запорізький державний технічний університет за спеціалізацією «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод».

Прийшов він на підприємство у 2012 році після навчання в університеті. Тоді йому був 21 рік.  Він працював на робітничій спеціальності у цеху гарячої прокатки. За тим він перейшов у відділі безперервного вдосконалення в якості менеджера. Вже у 2013 році Роман очолював новостворений підрозділ комбінату – цех металовиробів, який під його керівництвом у короткі строки показав високу ефективність, повідомляє прес-служба комбінату.

У 2018 році Роман Слободянюк призначений заступником директора з виробництва – начальником виробничого відділу комбінату «Запоріжсталь». У 2019 – 2022 роках працював в Операційній дирекції Групи Метінвест на посаді директора з виробництва.

Відео від 2018 року, коли Роман Слободянюк став заступником директора.


Просмотров: 9617. Теги: Роман Слободянюк Александр Мироненко
Поделиться: