На Запорізькому напрямку військові рф розгортають засоби радіоелектронної боротьби - Генштаб
Опубликовано 2022/08/03 - 09:24

В Україні триває 161 доба з початку повномасштабного вторгнення рф. На Запорізькому напрямку окупанти продовжують проводити обстріли позицій українських захисників. За даними Генштабу ЗСУ, для протидії технічним засобам розвідки противник розгортає засоби радіоелектронної боротьби. Детальніше - "ЗаБор".

В ранковому зведенні Генеральний штаб ЗСУ повідомляє, що на Новопавлівському та Запорізькому напрямках обстріли зафіксовано неподалік Костянтинівки, Новосілки, Великої Новосілки, Чарівного, Малої Токмачки, Новополя, Юрківки та Гуляйполя.

"Через низький рівень укомплектованості особовим складом танкового полку резерву, техніка військової частини, що була переміщена на Запорізький напрямок наприкінці травня поточного року, передана для доукомплектування танкових батальйонів, що входять до складу 58 загальновійськової армії Південного військового округу", - йдеться в повідомленніГенштабу.

Також повідомляється, що на Запорізькому напрямку, противник розгортає засоби радіоелектронної боротьби для протидії технічним засобам української розвідки.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 423. Теги: война армия
Поделиться: